Image

By aiming to take the life quality to an upper level with the whole realized Projects, Homepark continues to be the address of luxury.

Kyiv | G. Stalingrada Avenue, 6 Vilnius | Antakalnio St. 17
+380(98)298-59-73

hello@homepark.com.ua

© 2020 Homepark | Real Estate & Luxury Homes

Can Çolak Mühendislik

Yapı İnşaat Hizmetleri

BİZ KİMİZ ?

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunarak projelerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Şık ve modern mimari projelerin tasarımını ve inşasını üstlenirken, estetik değeri yüksek ve işlevsel yapılar yaratmayı hedefliyoruz.

Ayrıca, depreme dayanıklı bina tasarımında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte, toplumun güvenliği ve deprem güvenliği konusunda öncü olmayı hedefliyoruz. Deprem mühendisliği prensiplerini benimseyerek, güvenli ve dayanıklı yapılar inşa etmek için gerekli olan teknik bilgi ve deneyime sahibiz.

Her projede mükemmeliyeti amaçlayarak, projelerinizi zamanında ve bütçenizi aşmadan tamamlamak için özveriyle çalışıyoruz.

Ekibimizle tanışın ve birlikte vizyonlarınızı gerçeğe dönüştürelim. Sizlere, geleceğin yapılarını inşa etmek ve yaşam alanlarınızı daha iyi bir yer haline getirmek için yardımcı olmaktan heyecan duyarız.”

MİSYONUMUZ

“Müşteri odaklı bir yaklaşımla, genç, dinamik ve hızlı bir proje ekibi olarak, depreme karşı dayanıklı ,  şık ve modern mimari projeler tasarlayıp, inşa etmeyi hedefliyoruz. Sektörde öncü olmak için kararlıyız.”

VİZYONUMUZ

İleri mühendislik ve yenilikçi mimarlıkla toplumun yaşamını dönüştüren projeler hayata geçirmek.”